Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że działalność Dworu Łabędzie została wstrzymana do końca roku 2024. Przez ten czas obiekt będzie nieczynny.

Salon i taras

Spotkanie przeszłości z teraźniejszością

Jeszcze w XIX wieku kominek w salonie gromadził wszystkich mieszkańców i gości dworu. Można się było przy nim ogrzać w chłodne dni, porozmawiać, zagrać na instrumencie, posłuchać głośnego czytania. Panowie grali przy stoliku w karty, panie haftowały, młodzież siadała na sofach w dalszym kącie dla intymnej rozmowy.

Urządziliśmy nasz salon tak, jakby czas się zatrzymał.

Ale nie pozostajemy w tyle!

W razie potrzeby salon przemienia się w miejsce spotkań biznesowych XXI wieku. Oferujemy sprzęt nagłaśniający, rzutnik, chowany ekran oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Uroki tarasu

W ciepłe dni zapraszamy na taras (150 m2). Nigdzie indziej nie można z rana obserwować tak pięknych wschodów słońca wśród mgieł unoszących się nad łąkami i z wieczora zachodów, kiedy czerwona tarcza słońca znika za widnokręgiem.

Na tarasie wyjątkowo smakują serwowane w Dworze śniadania. Lokalne produkty, przepiękne widoki oraz świeże powietrze od rana wprawiają Gości w dobry nastrój.

W południe nasłoneczniony taras służy miłośnikom opalania i wędkarzom. Zadaszenie nad jego częścią chroni przed słońcem i deszczem.

Salon i taras to miejsca, które nasi Goście najbardziej sobie cenią. Salon przyciąga ciepłem kominka, a taras pięknymi widokami.

Zapraszamy!