Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że działalność Dworu Łabędzie została wstrzymana do końca roku 2024. Przez ten czas obiekt będzie nieczynny.

Pokoje

Mogą Państwo wybrać jeden z dziewięciu pokojów z łazienkami (wanna lub kabina prysznicowa). Cztery pokoje na parterze, cztery na piętrze oraz jeden pokój w wolnostojącym domku. Jeżeli poszukują Państwo więcej spokoju i intymności, wolnostojący domek z łazienką i sauną „Łabądek” będzie najlepszym wyborem.

Naszym pragnieniem było nadanie niepowtarzalnego charakteru i klimatu wszystkim pokojom. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły i wyposażenie, aby każdy mógł poczuć się jak u siebie. W pokoju znajdą Państwo wygodne, małżeńskie łóżko, w niektórych pokojach jest dodatkowe jednoosobowe łóżko lub sofa.

Wyposażenie pokojów

W każdym pokoju znajdują się:

  • czajnik elektryczny,
  • dzbanek i filiżanki, kawa, herbata, cukier,
  • woda mineralna i szklaneczki,
  • mała lodówka,

Wyposażenie łazienek

W każdej łazience znajdują się:

  • ręczniki,
  • kosmetyki toaletowe (mydło w płynie, szampon, żel do kąpieli),
  • jednorazowe kapcie,
  • suszarka do włosów.

Rozrywka

Biblioteka
Miłośnikom czytelnictwa udostępniamy liczne książki w biblioteczce na piętrze.
Są to „krążące książki”, których przeznaczeniem jest znajdowanie kolejnych czytelników. Dlatego też zachęcamy do zabierania ze sobą książek z niedokończoną lekturą a pozostawianie tych, które powinny trafić do kolejnych czytelników.

Gry towarzyskie.
Świetny sposób na spędzanie czasu w towarzystwie – gry planszowe, szachy, karty i kości. Znajdą Państwo szeroki wybór w witrynce w salonie, w którym znajdują się również wygodne stoły i odpowiednie oświetlenie.

Informatory turystyczne na temat atrakcji Podlasia oraz mapy okolicy i Parków Narodowych  – do Państwa dyspozycji w witrynie na piętrze. Więcej o lokalnych atrakcjach dowiecie się Państwo tutaj.

Szczegóły oferty

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem obiektu.

Dokładne kwoty wynajmu pokojów znajdą Państwo w cenniku.

tel. +48 692 076 543
Poczta: rezerwacja@stanica-kiermusy.pl